Skip to content Skip to footer
Poznajmy się

Pracuję z najlepszymi i dla najlepszych

Cześć, tu Agata, kreatywna copywriterka z doświadczeniem w marketingu i PR. Od ponad 10 lat tworzę treści dla firm i wiem, że skuteczna komunikacja, która przynosi efekty to znacznie więcej niż ładnie dobrane słowa.

To, co mnie wyróżnia to skuteczność, nastawienie na cel i strategiczne podejście. Tworzone przeze mnie treści były publikowane w największych mediach oraz nagradzane m.in. Szpaltami Roku Power of Content Marketing Awards. Miałam też okazję dzielić się wiedzą m.in. podczas szkoleń organizowanych przez Puls Biznesu. 

Social media copywriting
Copywriting i content premium

Dobrze dobrane słowa potrafią kreować rzeczywistość, opowiadać wciągające historie, a także przekonać klienta do zakupu.

copywriter premium

Zaczynam od zbadania potrzeb i określenia DNA biznesu

Jak pracuję?

By skutecznie działać na nasyconym rynku, na którym powstało i zostało powiedziane już wszystko potrzebujesz strategicznie zaprojektowanych tekstów i unikalnego głosu marki. Chodzi o to, by od pierwszego wejrzenia wzbudzać emocje i zachęcać do działania.

Dlatego w swojej pracy nie skupiam się wyłącznie na pisaniu, ale zawsze zaczynam od zidentyfikowania potrzeb i określenia DNA biznesu.

Doświadczenie zebrane w pracy dla globalnych przedsiębiorstw przekładam w działaniu dla kreatywnych autorskich biznesów. Dzięki temu pomagam znaleźć mocne wyróżniki i głos zgodny z tożsamością marki, co sprawia, że zyskujesz przewagę rynkową i docierasz do idealnych klientów.