Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wyobraź sobie, że Twoja marka przemawia do klientów unikalnym głosem, który ją wyróżnia, budzi zaufanie i buduje lojalność. To silna przewaga rynkowa, którą możesz osiągnąć dzięki spójnej i dobrze przemyślanej komunikacji. Wszystkie teksty projektowane dla moich klientów mają wywoływać taki efekt – są zgodne z DNA biznesu, przyciągają odpowiednich klientów i wzmacniają wizerunek.

Teksty na strony internetowe

Mam za sobą dziesiątki kompleksowych realizacji tekstów na strony internetowe oraz opisów marek, które obejmowały zarówno przygotowanie treści od A do Z, jak i określenie głosu marki oraz jej linii komunikacji.

Moja specjalność to także wizerunkowe opisy „O mnie” i „O marce”, które robią najlepsze pierwsze wrażenie. Bazuję w nich na storytellingu i wartościach, dzięki którym w głowie odbiorcy pojawia się myśl: To dla mnie!

Kreatywny copywriting

Nie są mi obce również kreatywne burze mózgów, wymagające briefy i ambitne zadania, takie jak stworzenie nazwy czy hasła dla marki. Możesz liczyć zarówno na 100% poufności, jak i na oryginalne pomysły.

Teksty eksperckie

Od lat wspieram też departamenty komunikacji marek globalnych, dla których tworzę zarówno materiały prasowe, jak i artykuły blogowe oraz teksty eksperckie. To doświadczenie przekładam na współpracę z autorskimi biznesami, dostarczając treści nie tylko świetnie napisanych, ale też budujących wizerunek i zaufanie klientów.

Jak pracuję?

Współpracę zawsze zaczynam od rozbudowanego briefingu w formie spotkania warsztatowego (najczęściej online lub przy dobrej kawie). To czas na dokładne rozpoznanie potrzeb Twojego biznesu, dekodowanie idealnego klienta i przekazu, który będzie nie tylko oryginalny, ale przede wszystkim trafny.

Pracuję solo, ale wspomaga mnie mały, kreatywny zespół profesjonalistów. Współpracuję z doświadczoną korektorką tekstu, dzięki czemu treści przechodzą podwójną weryfikację, by nie przeoczyć żadnej literówki i nie zgubić ani jednego przecinka. Od lat działam także ze sprawdzonymi wykonawcami stron WWW oraz grafikami.

Chcesz zobaczyć moje portfolio, porozmawiać i poznać mnie, zanim podejmiesz decyzję o współpracy? Napisz przez formularz kontaktowy i umów się na bezpłatne 15-minutowe konsultacje.

Sprawdź cennik usług