Skip to content Skip to footer
170411-115-Edit
Pracujmy razem

Pomogę Ci stworzyć komunikację, z którą Twoja marka zacznie błyszczeć

Z przyjemnością zadbam o teksty i treści dla Twojej firmy. Sprawdź, w jakim zakresie możemy razem działać:

  • teksty na strony www,
  • opisy marek i produktów,
  • skrypty i scenariusze do video,
  • materiały prasowe, wywiady i artykuły eksperckie,
  • teksty i materiały w ramach wsparcia komunikacji korporacyjnej,
  • treści do e-booków i materiałów content marketingowych,
  • treści mailingów i sekwencji newsletterów,
  • strategia i audyt kanałów Twojej firmy w mediach społecznościowych,
  • treści do mediów społecznościowych, w tym montaż video i tworzenie grafik w Canva.
  • potrzebujesz czegoś innego? Napisz!
Jak pracuję

Współpraca krok po kroku

W swojej pracy bazuję nie tylko na kreatywnych pomysłach i doświadczeniu, ale przede wszystkim na strategicznym podejściu. Wszystko po to, by w efekcie powstały treści, które sprawią, że Twoja marka zacznie błyszczeć i przyciągnie właściwych klientów.

Konsultacje warsztatowe

Każdy projekt zaczynam od określenia celu oraz potrzeb i dopasowania do nich planu działania. Punktem wyjścia do współpracy są dla mnie konsultacje warsztatowe, podczas których rysują się kreatywne pomysły i ścieżki prowadzące do docelowego punktu.

Etapy realizacji

Ustalenia gotowe! Mogę przejść do realizacji projektu, zgodnie z briefem i harmonogramem projektu. Przy dużym projektach realizacja dzieli się na etapy. W ramach stałej współpracy otrzymujesz content i teksty z wyprzedzeniem, w wyznaczonych dniach miesiąca.

Finalizacja projektu

Gotowe! Oddaję w Twoje ręce projekt, ale oczywiście czekam też na Twoje sugestie zmian. Najczęściej projekt obejmuje dwie tury poprawek.
0
Klientów
0
Projektów
0
Lat na rynku
0
Tematów

Pani Agata uchwyciła w nowych tekstach na naszą stronę to, co mi chodziło. Pozdrawiam i myślę że w przyszłości nie raz zwrócę się po tekstową pomoc.

Jarosław Kulig

Prezes i założyciel ORTOSILESIA

Z Copy for Corpo współpracowaliśmy przy niektórych materiałach content marketingowych. Sprawdzaliśmy wcześniej kilku copywriterów i to z usług Pani Agaty jesteśmy najbardziej zadowoleni. Firma wyróżnia się dobrym zrozumieniem potrzeb klienta oraz terminowością.

Maciej Budkowski

Explain Visually

Z Agatą współpracuję stale już od pewnego czasu. Kiedy tylko potrzebuję artykuł na swoją stronę lub strony magazynów online i blogów, zwracam się do niej. Bardzo cenię ją za jakość i styl artykułów, a jeszcze bardziej za dotrzymywanie terminów i szczerość podczas naszej współpracy.

Magdalena Mazurkiewicz

CEO ogarniamsie.pl