Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chcesz, by Twoja marka błyszczała w mediach społecznościowych, przyciągała właściwych odbiorców i prowadziła ich prosto do zakupu? Aby to osiągnąć, potrzebujesz skutecznej i dobrze zaplanowanej komunikacji, która jest bazą do tworzenia contentu i działań w mediach społecznościowych.

Od lat pomagam markom przyciągać klientów w mediach społecznościowych. Mam za sobą wiele opracowanych strategii oraz setki zrealizowanych postów i rolek dla firm.

Plan działania na Instagramie i Facebooku

Współpracę najczęściej zaczynam od opracowania planu działania, który obejmuje: określenie grup docelowych i przekazu zgodnego z głosem marki, dobranie najlepszych formatów treści, a także zebranie pomysłów na content, dzięki czemu przestajesz błądzić i działasz regularnie.

Montaż reels, content video i treści do mediów społecznościowych

Gdy mamy już gotową strategię działania, możemy przejść do pracy nad contentem. Tworzę treści kompleksowo – od skryptów do rolek oraz wciągających opisów, które zatrzymują scrollowanie i są zoptymalizowane zgodnie z SEO, po estetyczne grafiki i montaż video.

Zajmuję się także montażem rolek w formule: Ty nagrywasz (według skryptu z instrukcją), ja montuję i składam wszystko w całość do muzyki. Pracuję, kładąc szczególny nacisk na spójność i realizując jasno określony plan działania.

Konsultacje i audyt Twojego konta na Instagramie

 Chcesz samodzielnie wprowadzić zmiany w komunikacji na Instagramie lub Facebooku? Umów się na warsztatowe konsultacje – omówimy Twój plan na to, jak zacząć błyszczeć w mediach społecznościowych. Podczas spotkania podzielę się wskazówkami, jak sprawnie tworzyć treści oraz skutecznie je recyklingować.

Możesz też skorzystać z szybkiego wsparcia w postaci audytu Twojego konta IG. Otrzymasz ode mnie gotowy PDF z kierunkiem zmian i pomysłami na treści.

Chcesz zobaczyć moje portfolio, porozmawiać i poznać mnie, zanim podejmiesz decyzję o współpracy? Napisz przez formularz kontaktowy i umów się na bezpłatne 15-minutowe konsultacje.

Sprawdź cennik usług