Skip to content Skip to footer
about me and my job

I Help Entrepreneurs Increase Their Potential in Online Services

SEO Copywriting

Natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Website Copywriting

Natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Business Writing

Natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Blog Writing Services

Natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.
0
Clients
0
Campaigns
0
Years
0
Topics
You should know

The Key Benefits of Hiring a Copywriter

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quisq wiusmod ut tempor incididunt ut labore et dolore sed do magna aliqua.

SEO
80%
Branding
90%
Social Media
85%
Welcome

I'm Amy Lee. It's Nice to Meet You!

Qadipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Wiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas.

Agata przygotowała hasło reklamowe na potrzeby promocji nowego urządzenia chłodzącego, które wprowadzamy na polski i europejski rynek. Pani Agata we współpracy wykazała się sumiennością i pomysłowością. Hasło oceniamy na bardzo uniwersalne i przydatne. Współpraca z Copy for Corpo to gwarancja doskonałego efektu końcowego!

Barbara Zgubińska

Cerbiomed

Pani Agata wykazała się olbrzymim profesjonalizmem podczas współpracy. Genialnie uchwyciła wszystko to, co chciałam przekazać na swojej stronie WWW. Na pewno powrócę jeszcze do Pani Agaty z prośbą o pomoc przy pisaniu tekstów. Polecam!

Monika Barczak

CEO, founder Dela Plus

Teksty napisane przez Panią Agatę spełniły moje oczekiwania w 100%. Copywriterka doskonale ujęła to, co chciałam przekazać na stronie firmowej. Powiem więcej – Pani Agata dzięki wnikliwej analizie firmy oraz jako osoba postronna, wydobyła i podkreśliła szczegóły, na które ja nie zwróciłam uwagi, będąc właścicielem firmy. Pani Agata przygotowała dla mnie także strategię komunikacji na Facebooku, co zdecydowanie przekroczyło moje oczekiwania i otworzyło mi oczy na nowe horyzonty. Pani Agata jest osobą terminową, kompetentną oraz serdeczną, dzięki czemu praca przebiega w bardzo dobrej atmosferze. Polecam współpracę z Copy for Corpo każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia.

Joanna Składanowska

Architekt Wnętrz, właścicielka marki Odrobina Koloru
Check My Best Clients and Partners
blog

Recent Blog Posts

Adipiscing elit, sed do euismod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitacion ullamco.

Adipiscing elit, sed do euismod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.